Firma

Smaczna historia

słodyczy argo

Słodycze ARGO smakują i cieszą już od 30 lat. Historia łańcuckich łakoci sięga roku 1992, kiedy jako rodzinna firma wcieliliśmy w życie swoje słodkie marzenie. Zarówno wtedy, jak i dzisiaj naszym celem jest produkcja pysznych lizaków i cukierków najwyższej jakości. Mając za cel sprawiać radość konsumentom naszych wyrobów, stale rozwijamy ofertę o kolejne smaczne propozycje.

 

Od ponad trzech lat w swoim sloganie staramy się promować Łańcut. Idea tego pomysłu jest naturalną konsekwencją 28 letniego związku ARGO z tym malowniczym miejscem. Łańcut, to piękne miasto, z bardzo bogatą historią i niesamowitymi ludźmi, którzy tworzą jego aurę. Jako „najsłodszy element gospodarczego krajobrazu” tego miejsca korzystamy ze wszystkich sposobności komunikowania  walorów naszego miasta.

 

Coraz więcej cukierków od Argo

Pierwsze lata naszej działalności to okres dynamicznego rozwoju. Słodycze ARGO podbijały serca młodszych i starszych miłośników słodkich przyjemności, co mobilizowało nasz zespół do jeszcze większej kreatywności w tworzeniu nowatorskich receptur i produktów.  Dzisiaj oferujemy bardzo szeroki wybór słodyczy – od twardych landrynek, poprzez cukierki i lizaki nadziewane (także gumą balonową), a także tworzone ręcznie i z niezwykłą precyzją wyroby świąteczne i okazjonalne (w tym baranki wielkanocne). 

Nasz cel to nieustanny rozwój

Wraz z pomyślnym rozwojem firmy stawialiśmy sobie coraz bardziej angażujące i ambitne cele. Postanowiliśmy więc wspiąć się na czołową pozycję na polskim rynku, a także z powodzeniem wejść na rynki zagraniczne. Dzisiaj rocznie produkujemy około 5 milionów kilogramów pysznych słodyczy, w tym ponad 100 milionów sztuk lizaków.

Pracujemy wytrwale i z zapałem, wciąż otwierając się na nowe trendy i nieustannie doskonaląc nasze produkty. Dzięki temu nasze słodycze można już kupić w Austrii, Czechach, Niemczech, na Węgrzech, Słowacji, Ukrainie, Litwie i Łotwie, a także w Rumunii, Estonii, Szwecji, Grecji. To jednak nie wszystko. Udało nam się dotrzeć z naszą ofertą na inne kontynenty, a nawet za ocean. Słodycze ARGO są już w USA, Uzbekistanie i Libii oraz w Chinach. 

 

Nagrody i wyróżnienia, czyli jak nas chwalą

Nasze świadome podejście do kwestii bezpieczeństwa żywności od 2007 roku reguluje międzynarodowy Certyfikat  IFS (International Food Standard) na poziomie najwyższym. Jest to wyróżnienie, które dowodzi najwyższej jakości naszych produktów, a także naszej innowacyjności (pomysły w sferze infrastruktury - park maszynowy, nowo otwarte laboratorium).

W latach 2006 i 2011 ARGO zostało wyróżnione nagrodą „Gazeli Biznesu” co pozycjonuje nasze przedsiębiorstwo w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Filozofia najwyższej jakości

Najwyższa jakość produktów za przystępną cenę. Dodatkowo – rzetelność i dbałość o Klientów. To cechy, którymi się wyróżniamy i dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym gustom i smakom.

Naturalne barwniki i aromaty, soki owocowe i witaminy, brak środków konserwujących i alergenów stanowią o wysokiej klasie naszych wyrobów.