CHOINKA XMASS POPS - promujemy ekologiczne postawy społeczne

2021-09-20

CHOINKA XMASS POPS - promujemy ekologiczne postawy społeczne

 

Mamy przyjemność zaprezentować jedną z naszych bożonarodzeniowych nowości pn. X-MASS POPS. Są to pyszne, 10 gramowe lizaki w najpopularniejszych wśród dzieci smakach: pomarańcza, cytryna, jabłko, truskawka i cola.   

Pracujące nad tym projektem Działy Marketingu i Zaopatrzenia podjęły próbę wykreowania opakowania, które oprócz swojej podstawowej funkcji "estetyczno-zabezpieczającej produkt" niosłoby dodatkową wartość tj., mogło być ponownie wykorzystywane w myśl IDEI 3R – nie wyrzucaj, wykorzystaj.

Na opakowaniu X-MASS POPS umieściliśmy kod QR, który przekierowuje do świątecznej produkcji wideo. W filmiku pokazaliśmy kilka pomysłów na ponowne zastosowanie opakowania. Są to pomysły na „nowe życie kartonika”.  Podstawową wartością dodaną jest kolorowanka, umieszczona na wewnętrznych ściankach Choinki. Po ponownym złożeniu kartonika, Klient zyska autorskie opakowanie na swój prezent.

Zapraszamy na premierę filmiku instruktażowego X-MASS POPS - https://www.youtube.com/watch?v=f0kQi-ZKocI 

Jesteśmy firmą świadomą postępującej degradacji środowiska i podejmujemy działania, aby minimalizować ten proces. X-MASS POPS, to kolejny krok na naszej przyjaznej środowisku drodze. Ciekawostką niech będzie fakt, że rozpoczeliśmy prace nad wdrożeniem formatu opakowania zbiorczego na lizaki GUM POP, które o około 70% zmniejszy emisje plastiku do środowiska, w porównaniu z dotychczasowym opakowaniem.