Słodkie emocje ARGO na targach ISM 2018

2018-02-05

Słodkie emocje ARGO na targach ISM 2018

 

Firma ARGO – Słodycze z Łańcuta zaprezentowała swoje wyroby na targach ISM SWEETS and SNACKS 2018 – dorocznej, międzynarodowej imprezie spożywczej. Podczas targów o uwagę konsumentów zabiegało ponad 1660 wystawców z całego świata.

- Targi ISM, to wydarzenie, w którym uczestniczymy regularnie od kilkunastu lat. Za każdym razem podczas wystawy prezentujemy nasze premierowe wyroby. Tym razem, wśród odwiedzających nasze stoisko największą popularnością cieszyły się  „słodkie emocje” – wieloowocowe lizaki klasyczne, pakowane w owijki z wizerunkami kilkunastu pogodnych emotikonek  – mówi Daniel Argasiński, Dyrektor Zarządzający ARGO Sp. z o.o. 

Codzienna komunikacja przy użyciu piktogramów jest globalnie powszechna. Mało kto wie, że sławne dziś Emotikony mają  ponad 35 lat, a ich popularyzacja w aplikacjach i komunikatorach  rośnie z każdym dniem.  Jesteśmy zadowoleni, że pomysł na adaptację emotikonek do komunikowania emocji za pomocą słodyczy spotkał się z pozytywnym odbiorem osób odwiedzających nasze stoisko – dodaje. 

Artykuł w całości jest dostępny pod adresem:

http://www.nowiny24.pl/aktualnosci/a/argo-slodkie-emocje-usmiechnietym-hitem-ism-sweets-and-snacks-2018,12908168/

 http://hurtidetal.pl/article/art_id,21357-107/slodkie-emocje-argo-na-miedzynarodowych-targach-ism-2018/place,1/#rest